MÖBLER / Bord / Skrivbord 14188396
nr 1418 8396
Skrivbord
Längd: 90 cm. Djup: 60 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:17:11
500 kr
600 kr
700 kr